Molfix Hakkında

Molfix Hakkında

Molfix 1998 yılından beri 100'den fazla ülkede milyonlarca annenin en güvenilir tercihi olmaya devam ediyor.

ANNELERİN YOL ARKADAŞI MOLFIX

Annelik bebeğinizle birlikte büyüdüğünüz keyifli bir keşif yolculuğudur.

Bu yolculukta anneliğin getirdiği iç güçle bir kahramana dönüşmek de var, Yeterli hissetmeye ihtiyaç duymak da…

Bu yolculuk boyunca anneler yaratıcılığı, dayanlıklılığı, sabrı ve hayatın içinde fark edemedikleri detayları bebekleriyle birlikte yeniden öğrenir. Her anne bebeğiyle birlikte kendi içindeki gücü ve değişimi farkeder, onunla birlikte büyür ve değişir.

Molfix, işte bu muhteşem yolculukta bebeklerin her an rahat etmelerini sağlayarak dünyayı keşfetmelerini, annelerinde kendi içlerindeki gücü, yapabileceklerini, yaratıcılıklarını keşfetmelerini desteklemek ve onlara yol arkadaşı olmak için burada!

Global Brand Molfix

Molfix, 100’den fazla ülkede tam 25 yıldır annelerin yanında.

İlk olarak 1998 yılında Türkiye’de üretime başladı ve çeyrek asra yaklaşan yolculuğu boyunca on milyonlarca bebeğin hayatına dokundu, annelerin yüzündeki gülümseme ve huzur oldu.

Her bebeğin en iyisini hakkettiğine inanan Molfix, İnovatif ve kaliteli ürünleri herkesin ulaşabileceği şekilde sunuyor ve farklı kıtalardaki 8 fabrikasında bebek sağlığını en ön plana alarak üretim yapıyor.

Dünyanın farklı ülkelerinde anneler de Molfix’in kalitesini tercih ediyor, pek çok coğrafyada Pazar liderliğini koruyor.

4. Molfix, dünyanın en büyük 4. bebek bezi üreticisidir!
7 7 üretim tesisi
100 Molfix, 25 yılı aşkın bir süredir 100'den fazla ülkede anneler tarafından güvenilmektedir.